چشم انداز :

چشم انداز من بسیار ساده است، تلاش برای آبادی و آبادانی کشورم. من همیشه تمام تلاش خودم را کردم تا انسان موثری باشم، و محیط خودم را جایی بهتر برای زندگی کنم .

فعالیت و خدمات:

همه ی ما این را میدانیم که مهم ترین رکن پیشرفت و تعالی یک کشور آموزش است. من تلاش میکنیم آموزشهایی را در اختیار شما قرار دهم که با شرایط محیطی و جامعه سازگار باشد. ساده، قابل فهم و درک. تلاش من بر این است تا کمبود های آموزشی را جبران کنم ، (آموزش هایی که در هیچ مقطع از سیستم آموزشی ارائه نمیشود)، بلکه گام به گام با یک دیگر محیط امن برای زندگی بسازیم.

من کی هستم ؟

من پیمانم، پیمان ستاریان… همیشه تلاش کردم تا زندگی خودم را تغییر بدم سال های اول شروع تغییر اصلا موفق نبودم انگار که سالها به دور خودم میگشتم و نتیجه ای نبود انگار که فقط مشغول بودم و دست آوردی نداشتم. تجربه های زیاد و بدون نتیجه من رو به دردسر بیشتر انداخت، منظورم از دردسر از دست دادن منابع، اعتبار و کلی چیز دیگر. داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی  به من کمک نکرد چون نمیدونستم میخوام دقیقا با هاش چیکار کنم.  تا اینکه یک اتفاق تلخ عاطفی دید من را به آموزش متفاوت کرد . تا قبل از آموزش دیدن فکر میکردم با داشتن مدرک کارشناسی دیگر نیاز به چیزی دیگری نیست اما خیلی چیز ها وجود داشت که من ازشون بی خبر بودم مثل: کنترل افکارم، کنترل احساسات و رفتارم، اینکه میخوام کی باشم و برای رسیدن به شخصی که میخوام باشم باید چیکارکنم. حالا نه تنها میدونم میخوام کی باشم بلکه میتونم به بهتر شدن دنیا برای زندگی کردن هم کمک کنم . همه ی ما منحصر به فردیم پس خواسته های خاص خودمان را داریم برای رسیدن به خواسته های خود مسیر خاص خود را هم باید پیدا کنیم و بسازیم من مسیر خودم را ساختم مهارت های متفاوتی به دست آوردم و با تحصیلات خودم ترکیب کردم و همچنان در حال بروز رسانی دانش خودم هستم

بخشی از دست آوردها…

  • کارشناس علوم ورزشی
  • کارشناس عوامل زیان آور روانی محیط کار و زندگی 
  • متخصص رشد و توسعه عملکرد فردی
  • دارای گواهی نامه معتبر QAS انگلستان
  • گواهی نامه فنی حرفه ای شرکت آوای رسای سخن ایرانیان (بیشتر از یک نفر)
  • نویسنده بیش از 50 مقاله رشد و توسعه فردی 

 

 

 این ها فقط کارهایی است که من تا به امروز انجام داده ام . مهم تر از اینها این است که من بتوانم ابزاری که شما برای ساخت مسیر زندگی منحصر به فرد خود نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهم.

اگر کسی انتظار موفقیتت رو نداره با توسعه فردی به گونه ای موفق شو که کسی باورشو نداره